Новинка
-10%

ТОРМОЗНІ КОЛОДКИ ПЕР BOSCH 0986494575
від 1 663,33 ₴
від 1 497 ₴
- В наявності
- Код: 0986494575
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
ТОРМОЗНІ КОЛОДКИ ПЕР BOSCH 0986494575
Автомобілі, для яких підходить запчастина, ТОРМОЗНІ КОЛОДКИ ПЕР BOSCH 0986494575- BOSCH
- Ширина (мм):145
- Висота [мм]:54,8
- Товщина [мм]:16,5
- Датчик зносу: вмик. датчик зносу
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з інструкцією зі збирання
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з притискною пластиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494575 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Compass, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/tormoznye-kolodki-per-bosch-0986494575-kupit |
| Код | 0986494575/BOSCH |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 497 ₴


