Новинка
-10%

Гальмівні колодки к-кт. TEXTAR 2404601 MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG),
від 2 201,11 ₴
від 1 981 ₴
- В наявності
- Код: 2404601
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки к-кт. TEXTAR 2404601 MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки к-кт. TEXTAR 2404601- TEXTAR
- Ширина (мм): 132
- Висота [мм]:59,6
- Товщина [мм]: 18,2
- Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
- Гальмівна система:AKEBONO
- Номери артикулів рекомендованих комплектуючих:82500100
- Применяемость:MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Hatchback (GG), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY), MAZDA 6 Station Wagon (GY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 2404601 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 132.2 мм |
| Висота | 59.6 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TEXTAR |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-k-kt-textar-2404601-kupit |
| Код | 2404601/TEXTAR |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 981 ₴


