Новинка
-10%

Гальмівні колодки к-кт. ROADHOUSE 2149100 BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 2 кабелі
від 2 316,67 ₴
від 2 085 ₴
- В наявності
- Код: 2149100
+380 (99) 784-41-96
- +380 (67) 950-52-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові автозапчастини від офіційних постачальників за найкращими цінами, відправлення без попереднього планування. Телефонуйте, пишіть, замовляйте. Після реєстрації на нашому сайті https://avtovega.com.ua доп. скидка -10%
Гальмівні колодки к-кт. ROADHOUSE 2149100 BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 2 кабелі (F23), BMW 2 кабеліо (F23)
Автомобілі, для яких підходить запчастина, Гальмівні колодки к-кт. ROADHOUSE 2149100- ROADHOUSE
- Довжина [мм]:114,5
- Місце встановлення: передній міст
- Висота [мм]:91,4
- Додатковий артикул / Додаткова інформація: з аксесуарами
- Товщина [мм]: 18,3
- Датчик зносу: Підготовлено для датчика зносу колодок
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з плівкою для обклеювання
- перевіркове значення:E990R-02A0112/3232
- Застосовуваність: BMW 1 (F20), BMW 1 (F20), BMW 1 (F21), BMW 1 (F21), BMW 2 кабріо (F23), BMW 2 кабріо (F23), BMW 2 кабріо (F23), BMW 2 кабріо (F23), BMW 2 купе 2 купе (FW 2 купе (F22, F87), BMW 2 купе F87), BMW 2 купе (F22, F87), BMW 2 купе (F22, F87), BMW 2 купе (F22, F87), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 (F30, F35, F80), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Gran Turismo (F34), BMW 3 Touring (F31), BMW 3 Touring (F31), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 Gran Coupe (F36), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 кабріо (F33, F83), BMW 4 купе (F32, F82), BM WEW, F8M (F32), F8M (I12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2149100 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 114.5 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Висота | 91.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, i8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ROADHOUSE |
| Запчастину | https://avtovega.com.ua/product/galmivni-kolodki-k-kt-roadhouse-2149100-kupit |
| Код | 2149100/ROADHOUSE |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 085 ₴


